نتایج جستجو برای عبارت :

زیارت مجازی حرم امام علی در نجف اشرف

هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت عالی مشهد می باشد که در 6 طبقه با ظرفیت 80
نفر آماده خدمت رسانی می باشد این هتل آپارتمان در سال 1393 نوسازی شده
است و از فضای بسیار شکیل و آرامش بخشی برخوردار می باشد و همچنین در
نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله
بسیار کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد را
می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آ
یکی از سوالات اساسیی که همیشه برام وجود داشته، اینه که مردم دهه ی شصت به قبل، چرا اینقدر به اسم اشرف علاقه داشتند؟؟!
شاید اگه تو دهه های قبل هم این قرتی گریِ شمارش اسامی دختر و پسر در ثبت احوال کشور وجود داشت، اسم اشرف در ردیف اسم فاطمه یا حتی بالاتر از اون قرار میگرفت!
البته تحقیقاتی هم در این زمینه داشتم که نتایجی در برداشته!
بنظر من آدمایی که به اسم اشرف علاقه دارند، چند دسته اند:
دسته ی اول مثل پدر خدابیامرز خودم، یه عشق ناکامِ شکست خورده ب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
گاهی اوقات همین اشرف مخلوقات دست به کارهایی میزنه که پست ترین مخلوقات فکر انجام اون کارها رو حتی در خواب و مخیله خویش نمیبینن! این بشری که اشرف مخلوقاته از طرفی  ناقص العقل هم تعریف شده ! پس کسی چه میدونه شاید همین توانایی انجام ناپسندانه ترین اعمال باشه که بخاطرش لقب اشرف مخلوقات رو پیدا کرده !
کسی چه میدونه شایده همه چیز دروغکیه؟
یا شایدم اصلا ...  
کسی چه میدونه؟
دانلود آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده 
Download New Music Hojat Ashrafzadeh – Mosem Gol
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام موسم گل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
بازخوانی ترانه قدیمی موسم گل
متن آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده
موسم گل ، دوره مل
یک دوروز است در زمانه
ای به دل آرامی به عالم فسانه ، ای که ز تو مانده نکویی نشانه
خاطر عاشقان را میازار ، خوش نباشد ز معشوقه آزار

♥♥♥
گر بسوزد شمع و پروانه را با زبانه
چون شود روز شمع و شب را نبینی نشانه
می‌
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده مهربان منی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مهربان منی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Mehrabane Mani With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ مهربان منی حجت اشرف زاده
جادوی دلفریب بالا بلندم زیبای بی نظیر خوشگل پسندمشاهکار دلنشین شیرین زبانم نازت نشسته بر دل دردانه ج
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
دانلود آهنگ نگارم با صدای حجت اشرف زاده هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن ترانه
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh – Negaram 
ترانه سرا: امید صباغ نو / ملودی: محمد محتشمی / تنظیم قطعه: کمال صداقت

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
 از موزیک من اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده همراه شعر و کیفیت خوب
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
ادامه مطلب
خاطره قرار ملاقات با امام رضا ع
در عصر یک روز زمستانی سال ۱۳۸۶ که در خانه پدر بزرگ همسرم در گیلان بودیم، با خانواده تصمیم گرفتیم به زیارت آستانه اشرفیه برویم.به نیت رفع مشکلی که برای همسرم ایجاد شده بود  به داخل حرم رفته و  سلام کردم و از ایشان خواستم که ازخدا بخواهد مشکل ما  حل شود و بعد نماز زیارت، کتاب تاریخ انقلاب سید اشرف را در باره  زندگی ایشان خریدیم و به  خانه پدر بزرگ همسرم بازگشتیم که تقریبا نیم ساعت فاصله داشت.فردا  بعد از اذان، نم
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده آتشم باش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتشم باش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Atasham Bash With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه حجت اشرف زاده به نام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستممن هنوز از هوای تو مستمای پریزاده ی مو پریشانروی از این خسته دل بر مگردانماه ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده آتشم باش
Download New Music Hojat Ashraf Zadeh Atasham Bash
آهنگ حجت اشرف زاده بنام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستم من هنوز از هوای تو مستم
ای پریزاده ی مو پریشان روی از این خسته دل بر مگردان
ترانه: امید صباغ نو+موزیک: محمد محتشمی+تنظیم: فتاح فتحی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ مه دخت از حجت اشرف زاده
♪ آهنگ فوق العاده زیبا و شنیدنی از برنامه یک یک با صدای حجت اشرف زاده بنام مه دخت
شعر : محمدمهدی علی نژاد / آهنگسازی : فرامرز نصیری / تنظیم کننده : رضا پناهی
Exclusive Song: Hojat Ashrafzadeh – “Mah Dokht” With Text And Direct Links In Centerall

ادامه مطلب
زندگینامه حجت اشرف زاده
آذرماهی است، متولد 1358 اهل نیشابور و از پدر و مادری فرهنگی و علاقه مند به شعر و ادبیات و در بیمارستانی در مشهد به دنیا آمده است. مادرش بیرجندی است. علاقه اش به پدربزرگ مادری، تابستان ها او را به بیرجند می کشاند تا از همان سه چهارسالگی آواز خوش پدربزرگ، در چاووشی ها خوانی های خاص بیرجند، گوشه های نغمات افشاری را در ذهنش ماندگار کند.
عکسی دیدنی از کودکی حجت اشرف زاده
ازدواج حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده سال 1389 ازدواج کرده و

حجت اشرف زاده نگارم
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
Hojat Ashrafzadeh - Negaram
ترانه : امید صباغ نو ؛ موزیک : محمد محتشمی ؛ تنظیم : کمال صداقت
+ متن ترانه نگارم از حجت اشرف زاده
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم / سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب / بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی
{پرسش و پاسخ مهدوی - شماره 32}

چه مکان هایی به امام زمان منسوب است؟

پاسخ :
اماکن زیادی به امام زمان منسوب است که به برخی از آنها میپردازیم:
مرحوم محدث نوری میفرمایند از جمله اماکنی که منسوب به امام زمان است، وادی السلام در شهر نجف اشرف و مسجد سهله در شهر کوفه و مقام امام زمان در شهر حلّه و مسجد جمکران در قم و مسجد کوفه و سرداب مقدس در شهر سامرا هستند.
به احتمال قوی، یکی از علل این که این اماکن به حضرت منسوب است، این است که ایشان در این اماکن رفت
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم از حجت اشرف زاده با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang na ba to residam na bi to boridam az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم حجت اشرف زاده (اصلی و رایگان)
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه
همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی
حضرت آیت الله مجتهدی تهرانی (رحمه الله علیه )
یک روزدرایام تحصیل درنجف اشرف ،پس ازاقامه نماز،پشت سرآیت الله مدنی دیدم که ایشان شدیدا گریه می کنندوشانه هایشان تکان می خورد.رفتم پیش آقای مدنی وگفتم :ببخشیداتفاقی افتاده که این طورشما به گریه افتاده اید؟ایشان فرمودند:یک لحظه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)رادیدم که به پشت من اشاره فرمودند:آقای مدنی نگاه کن شیعیان من بعدازنماز،سریع می رونددنبال کارخودشان وهیچکدام برای فرج من دعانمی کن
حس میکنم به روحم تیر اندازی شده
نه نه! باید بگم ترور شده..
نیاز به دوا و درمون داره
کاش میشد مغزتو برداری و توشو نگاه کنی بعد یه چیزایی رو از تدش پاک کنی
یه گزینه ام داشته باشه پاک کردن واسه مخاطب
برا اون وقتایی ک مخاطبینت چیزایی میگن یا کارایی میکنن که روحت آزرده میشه
خدایا این ادما چی بودن خلق کردی آخه؟؟
بعدم گفتی اشرف مخلوقات
والا بعضیاشون انتر مخلوقاتم نیستن چه برسه اشرف

مطمئن نیستم با رفتن تو خونه جدید حتما حالمون خوب میشه! اما میدونم ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده نگارم
Download New Music Hojat Ashrafzadeh Negaram
آهنگ جدید حجت اشرف زاده بنام نگارم
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
گاهی استفاده ترکیبی از نخ ابریشم و نخ دمسه در اجرای دوخت ها می تواند زیبایی دوخت را افزون نماید. در نمونه زیبای زیر تصویری از این ترکیب را می بینید که توسط خانم اشرف پور موسوی از آموزشگاه شب افروز،در میانه یک گل؛ اجرا شده است. برای دوخت این گل از نخ عمامه دمسه استفاده شده و برای دوختن وسط گل و اجرای گره فرانسوی تو پر، دو رنگ ابریشم به کار رفته است.
برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang hamin akse saket to ba khateratet vase man azize az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه حجت اشرف زاده
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم ...♪
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم ...♪
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه ...♪
همین عکس ساکت تو با
درباره نجف
نجف یا همان نجف اشرف از شهرهای زیارتی بسیارمحبوب درمیان شیعیان، درعراق است که حرم امام علی (ع) در آنجا قرار دارد. این شهر به دلیل محل دفن امام علی (ع) درمیان تورهای مسافرتی سرو صدای زیادی به پا کرده است. حرم مطهر حضرت علی (ع) همچون جواهری در قلب این شهر آراسته است. 
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای خارجی و تورهای مسافرتی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت پولک دوزی توپر و برجسته را بر روی یک کوسن، در این پست می بینیدکه  توسط خانم اشرف پور موسوی، از آموزشگاه شب افروز؛ اجرا شده است. دوخت پولک در این طرح به شیوه توپر و برجسته می باشد که در آن از دو نوع پولک(صاف و معمولی) و دو رنگ پولک ( طلایی و معمولی) به شیوه دوبل استفاده شده است. 
برای دیدن تصاویر بیشتری از این پولک دوزی بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.

حجت اشرف زاده دلتنگ توام
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
برای دانلود فول آلبوم حجت اشرف زاده اینجا کلیک کنید
شعر حسین غیاثی / موزیک محمد محتشمی / تنظیم رضا پناهی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ دلتنگ توام با صدای حجت اشرف زاده
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلتنگ توام حجت اشرف زاده با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام دلتنگ توام
آهنگ ایرانی حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
Hojat Ashrafzadeh Deltange Toam

در پایگاه اینترنتی امام علی (ع) این امکان وجود دارد که کاربر به صورت مجازی از بخشهای مختلف حرم مطهر بازدید کند و این امکان از طریق تصاویر سه بعدی 360 درجه با دقت بالا از بیش از 40 بخش مختلف حرم مطهر امیرالمومنین (علیه السلام) و رواق های صحن شریف و ورودی ها و خیابان های منتهی به حرم مطهر علوی فراهم شده است تور مجازی حرم مطهر
12 عنوان منابع‌نهمین‌دوره‌جشنواره‌کتابخوانی‌رضوی‌به‌شرح‌زیر‌است:  
1
کودک
)متولدین 1390 تا
)1394
کبوترها و آهوها
سید احمد
میرزاده
به نشر شعر
2
فاطمه و فاطمه:
سالماهلل علیهما شباهتهای حضرت معصومه با حضرت زهرا
محمد
مهاجرانی
زائر شعر
3 امام رضا
زهرا عبدی جمکران داستان علیهالسالم
4 هشت قصه از امام جواد
حسین علیهالسالم
فتاحی
قدیانی داستان
5
نوجوان
)متولدین 1381 تا
)1385
راز آن بوی شگفت؛
فریبا کلهر به نشر داستان علیهالسالم داستانی بر اساس زندگی اما
88/8/8 را خاطرتون هست مصادف شده بود با سالروز ولادت امام هشتم یعنی امام رضای عزیزمون
2 روز دیگه 98/8/8 هم تقارن جالبی داره 
- روز بعد از سالروز شهادت امام رضا هست
- روز چهارشنبه است که چهارشنبه ها روز این امام بزرگوار و فرزند بزرگوارشون امام جواد و امام هادی و پدر بزرگوارشان امام موسی کاظم است.
انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت مرحومه ی مغفوره شادروان اشرف آغا بنی هاشمی متعلقه ی مرحوم حاج عباس سعیدی جهانگرد و خواهر برادر ارجمند سید دخیل بنی هاشمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم ، مراسم تشییع و تدفین متعاقبا به اطلاع خواهد رسید 
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید از ♫ اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی
Download New Music BY : Hojat Ashrafzade | Deltange Toam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ای در این حادثه ها؛ نام تو آرامش منای حواست به من و حالِ دل سرکش من!ا
به نام خدای مهدی عج

روزی یکی از طلاب مدرسه رفاه (محل اقامت حضرت امام در روزهای قبل پیروزی) به امام عرض میکند ؛ شما چرا در بین صحبتهایتان از امام زمان عج کمتر اسم میبرید؟امام بمحض شنیدن این سخن در جا ایستادند و فرمودند:چه میگوی؟ مگر شما نمیدانید ما آنچه داریم از امام زمان عج است ؛ آنچه من دارم از امام زمان عج است ؛ آنچه از انقلاب داریم (انجام میدهیم) از امام زمان عج است...
برگرفته از کتاب حرفی از هزاران ص 40 و 41(مجموعه پرسش هایی از امام خمینی)
.
هر وقت اسم امام کاظم ع میاد ناخودآگاه یاد این صفت بارز ایشون
میوفتم...(کظم غیض)
هر وقت هر شرایطی عصبانی میشم یا یه نفر 
عصبانیم میکنه یاد امام موسی کاظم ع میوفتم...
میگم مگه امامت نیست؟؟
خب امام ینی چی؟؟ینی الگوی تو...ینی کسی که پیشوای توئه...
پس باید از ایشون الگو بگیری...خشمتو بخوری...عصبانیتتو فرو ببری...
امام موسی کاظم (ع) اینقد مظلوم بودن که بیشتر
 سالای زندگیشونو تو زندان بودن...
اگه الان امام رضا ع دارین...اگه امام رضا ع رو میشناسین....اگه از سفره
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):یکی از خصوصیات امام مقاومت و ایستادگی است. آنچه امام را در هیئت یک مکتب و اندیشه و راه مطرح کرد، مقاومت است. امام در دروان مبارزه، محکم و بدون ذره ای عقب نشینی ایستاد. بعد از پیروزی انقلاب هم، امام باز اصل مقاومت و ایستادگی را از دست نداد. تهدید و تطمیع و فریب، مطلقاً در امام اثر نمیگذاشت. دشمن نمیتوانست دستگاه محاسباتی امام بزرگوار را که متکی بود به بینات دین مبین اسلام، دچار اختلال بکند.

امام معلم شریعت و مامور اموختن درست زندگی کردن است
امام طبیب نیست . امام شافی نیست . امام قاضی الحاجات نیست . امام در امور خداوند دخالت نمیکند
امام بنده مقرب خداوند است با مسئولیت و اختیارات محدود
از امام و دین سواستفاده نکنید تا در چنین اوقاتی ناتوان جلوه داده شوند!
"ای کسانیکه با زبان ایمان آوردید . با قلب ایمان بیاورید"

به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
متن آهنگ دلم گریه میخواد حجت اشرف زاده
با لبخندی ساده بشین رو به روم
تا من مثل آینه تماشا کنم
بذار آرزوهای گم کردمو
تو چشمای مستِ تو پیدا کنم
به جز تو چی میخوام از این زندگی
دلِ من تورو آرزو میکنه
کنارم بمون رو نگردون ازم
تو باشی به من بخت رو میکنه
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Bi Khabar Az To

دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
براش  سوال شده بود...
این که چطور همه توی مشهد با امام رضا (ع) حرف می زنند و همه هم می فهمند که امام به حرفهاشون گوش می کنه...
کسی نمی گه الان امام رضا (ع) سرش شلوغه و وقت نداره به حرفهای من گوش کنه....
کسی نوبت نمی گیره با امام رضا (ع) حرف بزنه...
اصن چجوری امام رضا (ع) در یک لحظه با هزار نفر حرف میزنه؟!.....
شب میشه...
خواب می بینه توی مشهده و جلوی هر زائر یه امام رضا نشسته:)
دیگه سوالای ذهنش تموم میشه:)

‍ ✅رأفت عمومى
♦️مرحوم عارف واصل شیخ حسنعلى نخودکى اصفهانى گوید: وقتى تصمیم گرفتم که در نجف اشرف براى همیشه اقامت کنم. در آن ایام در یکى از اطاق‏هاى صحن عتیق حضرت رضا علیه‏ السلام مشغول ریاضت بودم. 
در حال ذکر و مراقبه بودم، که (به مکاشفه) دیدم درهاى صحن مطهر عتیق بسته شد و ندا بر آمد که حضرت رضا علیه ‏السلام اراده دارند از زوّار خویش دیدن فرمایند. پس از آن، در محلى جنب ایوان عباسى محل ورود زائران (که الان قبر شیخ در آن جاست) تختى نهاد و اما
درحالیکه
مسعود رجوی بهمراه بنی صدر، رییس جمهور مخلوع ایران در سال مرداد 1360 از کشور
فرار کردند. اما رجوی دو نفر از نزدیکترین اعضایش را در تهران جا گذاشت.  اشرف ربیعی همسرش و موسی خیابانی نفر دوم فرقه
در آن زمان.
چرایی اینکه
این دو نفر در ایران و در خانه ای مجلل در تهران، یعنی در دسترس ترین منطقه به
مرکزیت سپاه پاسداران و کمیته نگه داشته شدند، سالها بعد مشخص شد.
شش ماه پس از
فرار مسعود رجوی از کشور، یعنی در 19 بهمن 1360، خانه تیمی موسی خیابانی که مد
اخیرا رسانه ها از تشرف علی دایی فوتبالیست مشهور کشورمان و آقای گل جهان به کربلا خبر داده اند.علی دایی برای مراسم پرفیض عرفه به کربلای معلی رفته و تصویری از او درکنار حرم مطهر حضرت امیرالمومنین(ع) در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

علی دایی بهترین گلزن جهان در رقابت های ملی همچنان با اقتدار عنوان آقای گل ادوار جام ملت ها را به خود اختصاص داده است.شهریار فوتبال ایران که در سه دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پیراهن تیم ملی
رضا شاه ها (سلطنت طلب ها) می گویند در انتخابات شرکت نکنید. می دانید برای چه ؟
برای اینکه با شرکت در انتخابات ، به آنها می گوییم ما نظام مان را دوست داریم و نمی خواهیم شما پهلوی ها (که دوران نحس سلطنت تان نقل محافل است. اشرف پهلوی که با سگ ، شهوت رانی می کرد ، با مردان مختلف راحت بود و ازدواج باز انجام می داد ، قمار باز و بزرگ ترین قاچاقچی کشور بود) دوباره بر این مملکت حکومت کنید.
حال بیایید و بین کاندیداها حتی در بدترین حالت (بین بد و بدتر ) بد را انت
به گزارش دورتموند ایران ، اشرف حکیمی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال دورتموند از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا به عنوان بهترین بازیکن جوان این قاره در سال 2019 انتخاب شد. حکیمی که از رئال به صورت قرضی به دورتموند پیوسته، به واسطه عملکرد خیره کننده اش در ترکیب دورتموند به این عنوان دست یافت.
حکیمی تا به اینجای رقابت های بوندسلیگا در 12 بازی برای زردپوشان وستفالن به میدان رفته که تاکنون دو گل زده و سه پاس گل هم داده است. اما چیزی که به احتمال زیاد موجب دس
امام خامنه ای مدظله العالی:
امام حسین(علیه‌السّلام)، جزو مدافعان ایده‌ی صلح امام حسن(ع) بود. وقتی که در یک مجلس خصوصی، یکی از یاران نزدیک - از این پُرشورها و پُرحماسه‌ها - به امام مجتبی‌(علیه‌الصّلاةوالسّلام) اعتراضی کرد، امام حسین با او برخورد کردند: «فغمز الحسین فی وجه حجر». هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید که اگر امام حسین به جای امام حسن بود، این صلح انجام نمی‌گرفت. نخیر، امام حسین با امام حسن بود و این صلح انجام گرفت و اگر امام حسن(علیه‌السّل
کلیاتی راجع صلح امام حسن علیه السلام 
سیمای واقعی صلح امام حسن (علیه‌السلام)ازدیدگاه امام خامنه ای
مفاد صلح نامه امام حسن(ع) با معاویه
صلح امام حسن(ع) ناشی از ضعف بصیرت مردم بود
کتاب صلح امام حسن (ع) 
صلح امام حسن (ع) نرمش قهرمانانه برای حفظ اسلام 
اثرات صلح امام حسن (ع) 
بررسی جهاد بزرگ امام حسن(ع) در قالب صلح با معاویه
کتاب «صلح امام حسن علیه‌السّلام» با ترجمه آیت‌الله خامنه‌ای
صلح امام حسن(ع) -قیام امام حسین(ع)
پنج دلیل توافق؛ امام حسن(ع) صلح
      و خداوند را دستاویزی برای سوگندهایتان قرار ندهید 

امام سجاد از قبیله بنی حنیفه زنی داشت که یکی از دوستانش به او خبر داد که این زن دشمن امام علی (ع) است 
امام او را طلاق داد ان زن با آنکه مهریه اش را گرفته بود از روی دروغ ادعای مهریه کرد و به حاکم مدینه شکایت کرد و مطالبه ی چهار صد دینار مهریه اش را کرد . حاکم به امام عرض کرد یا سوگند بخورید یا مهریه اش را بپردازید .
امام سجاد سوگند نخورد . و به امام باقر امر کرد مهریه اش را بپردازید 
امام باق
1- جاذبه های بی نظیر امام راحل:
✅ ناکامی دشمنان در کم رنگ کردن یاد و نام امام در طول سالها✅ ماندگاری روز قدس بعد از چهل سال آن هم به وسیله توده های مردم✅ حضور اجتماعات عظیم مردمی در مراسم ارتحال بعد از ۳۰ سال
2- سرّ جاذبه امام راحل:
✅ حکیم و باتدبیر بودن امام✅ شجاع و مجاهد بودن امام ✅ پارسا و پرهیزکار بودن امام✅ ظلم ستیز و حامی مظلومان بودن ✅ عدالتخواهی و صادق بودن
هر کس با این خصوصیات باشد دلها به اوجذب میشود این وعده خداست
ادامه مطلب
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس
متن آهنگ جدید از یادها رفته با صدای حجت اشرف زاده

روز و شب به یاد عشقت ای یار همدم صدای گریه و بارانم 
 رفتم از یادت اما ای عشق تا ابد بیاد تو میمانم 
 عشقت را رها نکردم دست از پا خطا نکردم جز اسمت صدا نکردم 
 تا ناز تو را خریدم دل از هر کسی بریدم عشق دیگری ندیدم 
 خورشیدی شدی در هر روز من دور سرت بگردم 
 زیبایی این جهان را در چشمت خلاصه کردم
 جانا به تمام دنیا از عشق تو گفته بودم
 افسوس عاشقم نبودی از یاد تو رفته بودم 
 عشقت را رها نکردم دست از
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):در این سی سال، تلاشها و شیطنتهای زیادی صورت گرفته برای اینکه یاد و نام امام کمرنگ شود و اصول امام، فکر امام و راه امام در اداره کلان جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شود. لکن واقعیت این است که جاذبه امام نه فقط کاسته نشده بلکه حتی امتداد بیشتری هم پیدا کرده است.عامل نفوذ امام بزرگوار ما باعث میشود که امسال درحالیکه خبر خباثت آمریکا و خیانت بعضی سران عرب را میشنوید، مسئله قدس در بیش از 100کشور مطرح بش
تواضع، غذای ساده خوردن نیست. تواضع، «به وظیفه عمل کردن» است. اگر وظیفه انسان بالای مجلس نشستن است، همین ثواب را دارد. امام در دوره شاه از زندان آزاد شد. خدا رحمت کند برادرم آمده بود امام راحل را در این وضعیت دیده بود. گفت دو تا متکا این طرف و آنطرف امام گذاشته بودند. مردم می آمدند و دست امام را بوسه می زدند! امام دستش را نمیکشید!
ادامه مطلب
می‌خوام برم امام رضا! خیلی وقته نرفتم. دلم تنگ شده. تازه کلّی تشکّر هم بدهکارم. و کلّی چیز جدید باید بخوام. :-پررو
نمی‌دونم... یه روندی تو زندگی‌م دارم. هر چند ماه یه بار برم پیش امام رضا. و این روزهایی که می‌رم اون جا واقعن شارژم می‌کنن. نمی‌دونم چرا... نمی‌دونم چی داره... ولی می‌دونم یه چیز خوبی داره که حسابی دلم براش تنگ شده. :د
شاید به جز ضامن آهو، ضامن آدم‌های گم‌شده هم باشه. دستشون رو بگیره ببره برسونه به خونه‌شون. :د

چرا بعضی‌ها به مشهد
1. جاذبه و نفوذ امام بزرگوارِ ما موجب شد که مساله‌ی قدس در بیش از ۱۰۰ کشور مطرح بشود، آن هم به وسیله‌ی توده‌ی مردم، به وسیله‌ی متن مسلمان‌ها.سرّ این جاذبه‌ی بی‌نظیر امام چیست؟
۲. امام مختصات شخصیتی و موهبت‌هایی را دارا بود و خدا به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام انسانی بود شجاع 
ادامه مطلب
حضرت آیت الله مجتهدی تهرانی (رحمه الله علیه )
یک روزدرایام تحصیل درنجف اشرف ،پس ازاقامه نماز،پشت سرآیت الله مدنی دیدم که ایشان شدیدا گریه می کنندوشانه هایشان تکان می خورد.رفتم پیش آقای مدنی وگفتم :ببخشیداتفاقی افتاده که این طورشما به گریه افتاده اید؟ایشان فرمودند:یک لحظه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)رادیدم که به پشت من اشاره فرمودند:آقای مدنی نگاه کن شیعیان من بعدازنماز،سریع می رونددنبال کارخودشان وهیچکدام برای فرج من دعانمی کن
دست مزن! چشم، ببستم دو دست    
                                       راه مرو! چشم، دو پایم شکست
حرف مزن! قطع نمودم سخن    
                                     نطق مکن! چشم، ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مکن  
                                     خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم، کور شوم، کر شوم     
                                   لیک محال است که من خر شوم
چند روی همچو خران زیر بار؟          

با عشق تو هر جان به رضا یار رضا(ع)
از عشق تو هر جان برسد بار رضا(ع)
از عشق تو آن را که برون است به کاه
فاءیده  نبا شد  ،  رد ایثار  رضا(ع)

با عشق الهی شهدا دانسته و به رضایت در راه امام رضا(ع)جان داده اند و به بارگاه ایشان اجازه رفت و آمد دارند.
آنانکه در پی کاه این دنیا در پی ذلت و فشار بر مردم و بی فرهنگی،بی عدالتی
...هستند،هر جا که باشند از عشق امام رضا(ع)بیرون رفتن اگه برنگردن هی به جامعه خسارت می زنن و امام رضا(ع)اون ها رو از ایثار و شفاعت در دنیا
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
خرید کتاب صلح امام حسن برای کسانی که به دنبال درک واقعی و حقیقی و صحیح از تاریخ اسلام هستند بسیار عالی است.
این کتاب ترجمه مقام معظم رهبری است و درباره چرایی صلح امام حسن بن علی ع نوشته شده است.
برداشت آزاد از کتاب صلح امام حسن بن علی ع:
خرده گیری های سیاسی از اوامر و فرمایشات امام حسن بن علی ع ایشان را مجبور به صلح کرد، نه مثل برجام که آقایان هیئتی دولت با خوشحالی و بدو بدو رفتند امضا کردند!
این کتاب را میتوان از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت ک
گاهشمار زندگی امام جواد (ع)

تولد امام جواد(ع)
10 رجب 195 ق

سفر امام رضا(ع) به مرو
200 ق

شهادت امام رضا(ع) و آغاز امامت جوادالائمه
اخر صفر 203 ق

تولد امام هادی(ع)
15 ذی الحجه 212 ق

تولد موسی مبرقع
214 ق

ازدواج با ام الفضل
215 ف

مرگ مأمون و آغاز خلافت معتصم
18 رجب 218 ق

احضار امام جواد(ع) به بغداد توسط معتصم
28 محرم 220 ق

شهادت امام جواد(ع)
آخر ذی القعده 220 ق

محمد بن علی بن موسی مشهور به امام جواد و امام محمدِ تقی (۱۹۵-۲۲۰ق) امام نهم شیعیان اثناعشری است. کنیه او ابو
نام پدر این بزرگوار امام حسن عسکری (ع) پیشوای یازدهم و نام مادر گرامیشان نرجس خاتون (س) می باشدکه ایشان بنا بر روایات یک شاهزاده رومی بودند و درخواب با امام حسن عسکری (ع) آشنا شده و مسلمان می شوند . امام زمان تنها فرزند امام حسن عسکری (ع) می باشد
تولد امام زمان در سال ۹۸ از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تاریخ ولادت امام زمان در سال ۱۳۹۸ چه روزی است؟
امام مدت اند سال دارد ولادت امام مدت عج سر سال 255 هجری صلصل می باشد و به روی کردن به اینکه حال سر سال 1439 ه ق هستیم زندگی امام مدت عج 1184 سال می باشد. کلید واژه ولی مدت گوساله الله تعالی امان جواد 15 شعبان القاب ولی مدت مادر تنها زمان ( 255 برخی تنها زمان ( 256 و برخی دیگر 258 قمری را تنها زمان ( میلاد متعلق .
ادامه مطلب
امشب اگه واقعا این شاه وجود نداشت خیلی زیباتر می بود ، چون تولد امام‌حسنه:))*
و از امام‌حسن به حق همین روز عزیز میخوام کمک کنه بهم ،
سر این‌مسئله ی انتخابات ،
سر مسئله ی 'تو
و سر مسئله ی شاه ...
نذر ۱۰۰۰ صلوات کردیم با شیخ زاده، ایشالا که حل میشه ،
یا امام حسن قطعا میدونم که خیلی کریمی، قبلا بهم‌ثابت شده، یه بار دیگه از اون کرمت برامون مایه بذار مشتی*_*
سلام
یک:
تو پست قبل منظورم از طلوع و غروب،طلوع و غروبِ یه قلب بود،یه قلبی که بیست و پنجم فروردین نود و هفت پر عشق شد،و پونزدهم دی ماه،سرد شد،همه ی اون عشق شد خاطره واسش،پر پر شد،له شد،نا امید شد،گریه کرد،زار زد،زجه زد و در نهایت و مُرد......همین قد بسه:)
دو:
روزای خیلیییییی گسل کننده ی گندی رو میگذرونم،دیروز حال روحیم اصلا خوب نبود،مازیار فلاحی گوش دادم و ساعت کش اومد،ساعت شیش زنگ زدم مرجان گفت دوشنبه و سه شنبه امتحانا لغوه،داشتم به بدبختی درس
نصب برنامه برای اندروید

کلیات زیارات به همراه صوت با امکانان اشتراک گذاری متن ها

شامل:

- زیارت حضرت رسول اکرم+صوت

- زیارت حضرت زهرا(ص)+صوت

- زیارت حضرت علی (ع) امین الله+صوت

- زیارت ائمه بقیع ( حضرت امام حسن مجتبى و امام زین العابدین و امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیهم السلام )+صوت

- زیارت امام حسین (ع)+صوت

- زیارت امام موسی کاظم+صوت

- زیارت امام رضا (ع)+صوت

- زیارت امام جواد (ع)+صوت

- زیارت امام هادی (ع)+صوت

- زیارت امام حسن عسکری (ع)+صوت

- زیارت ا
متن نوحه زنجیر زنی امام حسین, متن نوحه زنجیرزنی سه ضرب محرم, نوحه زنجیر زنی برای امام حسین,نوحه عزاداری امام حسین,نوحه کودکانه امام حسین,نوحه های جدید برای امام حسین,مداحی زیبا برای امام حسین
متن نوحه سه ضرب با طبل, متن نوحه زنجیر زنی عاشورا, متن نوحه زنجیر زنی بوشهری محرم , متن نوحه زنجیر زنی همراه با سبک برای محرم 98 , متن نوحه زنجیر زنی زیبا محرم 98
متن نوحه زنجبرزنی شور امام حسین (سبک فوق العاده)
ادامه مطلب
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از برپایی کرسی تلاوت در نجف خبر داد و گفت: قاریان برجسته استانی طبق برنامه‌ریزی در حرم امام علی(ع) و یا مسجد سهله به حسب شرایط اسکان کاروان، یک کرسی تلاوت برپا می‌کنند.
ادامه مطلب
عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام و دانلود با لینک مستقیم عکس های حرم مطهر امام هشتم امام رضا (ع)
زیبا ترین و قشنگ ترین عکس نوشت های حرم امام رضا و عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام با کیفیت های عالی و خوب
دانلود جدید ترین و قشنگ ترین عکس های کبوتر های حرم امام رضا (ع) و دانلود عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام
عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام با کیفیت های عالب و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا
بهترین و جذا
راز اتصال به امام زمان چیست⁉️
( قسمت اول)
یکی از سوالات خیلی کلیدی و مهمی که در مورد امام عصر ارواحنا فدا باید برای همه ما مطرح بشود؛ عبارت است از اینکه راه اتصال به امام عصر ارواحنا فدا چه در زمان غیبت، و چه در زمان ظهور و حضورشان چیست؟
ادامه مطلب
مثل دیوونه ها برای بار صدم توی روز و بار هزارم توی ماه چک میکنم
نه روز ها و نه ساعت ها ک حتی ثانیه ها هم دیر میگذرن!
کی میشه که جواب منو بدی؟
+ ترس وجودمو گرفته...
کاش تمام سال محرم بود...
یا امام رضا 
قربونت برم که همیشه آخر کار دستم پیش خودت درازه
دوماه جدت دستمو گرفت
هی زمین خوردم هی بلندم کرد
هی خسته شدم هی امید داد
یا امام رضا
تو که همیشه با من مهربون بودی
آبرومو جلوی امام حسین بخر
کمکم کن تا محرم صفر بعدی بهتر باشم
کمکم کن درجا نزنم
کمکم کن یه ذ
مثل دیوونه ها برای بار صدم توی روز و بار هزارم توی ماه چک میکنم
نه روز ها و نه ساعت ها ک حتی ثانیه ها هم دیر میگذرن!
کی میشه که جواب منو بدی؟
+ ترس وجودمو گرفته...
کاش تمام سال محرم بود...
یا امام رضا 
قربونت برم که همیشه آخر کار دستم پیش خودت درازه
دوماه جدت دستمو گرفت
هی زمین خوردم هی بلندم کرد
هی خسته شدم هی امید داد
یا امام رضا
تو که همیشه با من مهربون بودی
آبرومو جلوی امام حسین بخر
کمکم کن تا محرم صفر بعدی بهتر باشم
کمکم کن درجا نزنم
کمکم کن یه ذ
امام صادق ع یکی از غلامانش را پی کاری فرستاد او دیر کرد امام بدنبالش رفت دید خوابیده است بالای سرش نشست و بادش میزد تا بیدار شد امام صادق ع باو فرمود فلانی بخدا تو این حق را نداری که شب و روز هردو بخوابی  شبت برای خود و روزت از ان ماست 

به نام خدای شنهای طبس

دانلود و مشاهده در
https://www.aparat.com/v/48jnS

http://roshangari.ir/video/61391

پاسخ آیت الله بشیر نجفی:چرا مؤمنان را به سوی بهشت می‎کشند؟

یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل لحظه‌ای که به غذا خوردن نیازمند می‌شوی. مثل نیازی که به دیگری پیدا می‌کنی...
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است مثل وقتی که کلمه‌ها توی سرت خودشان را به این سو و آن سو می‌زنند، به دنبال راهی برای خلاص شدن.
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل دسته مویی که می‌ریزد. مثل رشته موهایی که سرخ می‌شوند، زرد می‌شوند، سفید می‌شوند. مثل بدنی که بو می‌کند. اعضایی که تحلیل می‌روند. تنی که پیر می‌شود. دستی که می‌لرزد. قلب
اگر مدیر و مسئولی دم از راه امام و کلام امام می زند، حق ندارد زندگیش خلاف ارزش هایی باشد که امام خمینی(ره) به آنها اعتقاد داشت و توصیه می فرمود!
اگر صاحب تریبونی، مقامی، نماینده ای، مدیر یا مسئولی دم از ولایت مداری و انقلاب می زند، حق ندارد فرزندان و خانواده اش را به خارج از کشور بفرستد و بعد هم طلبکارِ ملت باشد که چرا حساس هستند!
کاری که در زمان امام حسین انجام گرفت، نسخه کوچکش هم در زمان امام ما انجام گرفت؛ منتها آن‌جا به نتیجه شهادت رسید، این‌جا به نتیجه حکومت. این همان است؛ فرقی نمی‌کند. هدف امام حسین با هدف امام بزرگوار ما یکی بود. این مطلب، اساس معارف حسین است.
1374/3/19-رهبر انقلاب اسلامی
یک شاخص مهم خط و راه مستقیم امام مسئله جاذبه و دافعه‌ امام بود. انسان‌های بزرگ، جاذبه و دافعه‌شان هم میدان وسیع و گسترده دارد. آنچه که مبنای جاذبه امام و دافعه‌ی امام بود، اسلام بود. امام دعوای شخصی ندارد؛ اما در دایره‌ی مکتب، با قاطعیت کامل، جاذبه و دافعه‌ی خود را اعمال می‌کند.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
شعر امام سوم ماامام سوم ما که مشهوره تو دنیابا ظالما میجنگهبا مظلوما میخندهگشته توی کربلاشهید راه خداتوصیه کرده به ماآقای خوب دنیاامر به معروف کنیدکمک به مظلوم کنیدوقتی که آب می خوریمسلام میدیم به آقابچه های حسینی آب میخورید؟ بفرما
امام صادقم توییتویی تمام آرزوتو گفته ای کلام حقبه ما لطیف و مو به موتو گفته ای که می شودپرید و چون پرنده شدتو گفته ای که می شودپر از امید و خنده شدتو داده ای به قلب ماامید و مهر بی کرانامام مهربان مندرون قلب من بماننشسته مهر پاک توبه قلب ما،به جان مامحبت تو لحظه اینشد از این دلم جدا
شاعر: شکوه قاسم نیا

پس از امام پنجممتویی امام شیعیانتویی امام بعد اوتویی امام مهربانپس از امام پنجممچراغ رهبری توییستاره هدایتیشکوه حیدری توییپس از اما
اگر بگوئیم خداوند از خلقت آدم (انسان) خیلی لذت برده است سخن گزاف نگفته ایم:فتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَآفرین باد بر خدا که بهترین آفرینندگان است
تمام آیات قرآن را بگردیم چنین شور و نشاطی الهی در خلقت یک موجود نمی بینیم.خدایی که کائنات با این عظمت را خلق کرد و از ظریف ترین جزئیات امور هم دریغ نکرد،هیچ نشانی از واکنش شادمانه را در کلامش دیده نمیشوداما در مورد آفرینش انسان چنین پرنشاط و حتی غرور آمیز به خودش تبریک می گوید!همه ما ف
بعد از شهادت امام عسکری (ع) امام مهدی (عج) از طریق نشان دادن کرامت ها و شواهد
صدق (معجزه یا شبه معجزه) وجود و امامت خویش را برای شیعیان امام عسکری (ع)
نمایاندو حجت را بر آنان تمام کرد. سعد بن عبدالله اشعری قمی می گوید: «حسن بن نضر»
که در میان شعیان قم جایگاه ویژه ای داشت، بعد از رحلت امام عسکری (ع) در حیرت بود.
او و «ابو صدام» و عده ای دیگر تصمیم گرفتند که از امام بعدی جویا شوند. حسن بن نضر
نزد ابو صدام رفت وگفت: امسال می خواهم به حج بروم. ابو صدام از
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
▫️حجة الاسلام سید حسین هاشمی نژاد می گفتند:یک روز که در خدمت آقا شیخ جعفر مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند:روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدمت مولایم امام ز
هنگامی که امام حسین علیه السلام به بالین «حبیب بن مظاهر» آمد، به انیس بودن وی با قرآن اشاره کرد و فرمود: «للَّهِ دَرُّکَ یا حَبیب! لَقَدْ کُنْتَ فاضِلاً تَخْتِمُ الْقُرْآنَ فى لَیْلَةٍ واحِدَةٍ؛ اى حبیب! خدا به تو پاداش نیک عنایت کند، تو انسان با کمالى بودى و در یک شب، قرآن را ختم مى کردى.
شجره طوبى، شیخ مهدی حائری، المکتبۀ حیدریه، نجف اشرف، 1385‏ق، ج‏2، ص‏442.
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_3
گفتیم که مقدمه انس،ارتباط و دوستی است. وتا انسان با کسی درارتباط نباشد نه میتواند او را بشناسدو نه میتواند با او انس بگیرد.
 ☎️     ارتباط با امام زمان (عج)نیز به همین ترتیب است.
❤️ انواع ارتباط با امام (عج) :
1- ارتباط ظاهری یا ملاقات با امام:این نوع ارتباط هم ممکن است به دو طریق اتفاق بیفد :
‍♂ الف): شخص امام را ببیند ولی نشناسد. این مورد طبق روایات، ممکن است برای همه اتفاق بیفتد.
شیخ صدوق از یکی از نواب خاص آن ح
"هیچ کاری برای غسل من شروع مکن تا هنگامی که خیمه سفیدی در گوشه خانه برپا شود. آنگاه مرا با لباس هایی که بر تن دارم به خیمه ببر و در آن بگذار و بازگرد. سپس با همراهانت منتظر باشید. هنگام غسل هرگز پرده خیمه را بالا نزنی که اگر مرا ببینی هلاک خواهی شد. در آن لحظه مأمون به تو می گوید: ای هرثمه، مگر شما اعتقاد ندارید که امام را غیر امام غسل نخواهد داد؟ اکنون چه کسی علی بن موسی را غسل می دهد در حالی که پسرش در مدینه است و ما در طوس هستیم؟ تو در جواب بگو: «م
دانلود آهنگی جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Negaram
+متن آهنگ نگارم از حجت اشرف زاده

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیکها ، دانلود موزیک کیفیت بالا ، دانلود آهنگها ، دانلود آهنگهای جدید ، موزیکهای جدید ، آهنگی جدید ، دانلود موزیکی جدید ، دانلود مداحی ها ، دانلود نوحه ها ، نوحه ها ، دانلود نوحه های جدید
ادامه مطلب
امام رضا (ع) در وصیت‌نامه شهداعاشقانه های شهدا برای امام رئوفگزیده‌ای از کلام شهدا درباره امام رضا (ع) 
؛ همه شیعیان به اهل بیت (ع) عشق و ارادت وافری دارند اما این عشق در نظر شهدا، موج متفاوت‌تری داشت که آنها را همچون خاندان محمد و آل محمد (ص) به سوی جبهه‌های جنگ کشاند تا خونشان، پاسدار دین و عشق به اهل بیت (ع) باشد.
ادامه مطلب
از حجت‌الاسلام مرتضی طهرانی نقل شده است :من اصرار داشتم رمز موفقیت امام خمینی (ره) را در زمان حیات دنیویشان را بیابم.پس از مطالعه به این نتیجه رسیدم که حضرت امام در کارهایشان، در افکارشان، در اعمالشان، در گفتارشان و در تصمیم گیری هایشان فقط و فقط یک چیز را هدف قرار می دادند و آن هم خدا بود.
در فرودگاه امام در مجموعه پنج پارکینگ وجود دارد که هر کدام با فواصل متفاوت از هم جدا شده اند . پارکینگ اول در زیر سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و ظرفیت آن تقریبا پایین است . ولی مزیت آن این است که در نزدیکترین فاصله از سالن اصلی فرودگاه امام خمینی واقع شده است و تنها پارکینگ مسقف است . 
 پارکینگ شماره 2 در بلوار فرودگاه از اتوبان تهران قم نرسیده به پیچ سالن اصلی می باشد و دسترسی به آن توسط اتوبوس واحد امکان پذیر است . 
پارکینگ شماره 3 در ضلع جنو
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب دکتر اقای اشرف غنی سلام برشما باد اینچنین باشدکه شما زمانی همبرای مباحثه اسلامی باخانم محترمتان درباره اسلام گفتمان کنید درک سیاسی واعتقادی ایشان از شما کمتر نیست- ایشان لبنانی هستند ومسیحی هستند علوم سیاسی  رادرفرانسه خواندن فوق لیسانس سیاسی را در  دردانشگاه امریکائی دربیروت خواندن درانجا هم کلاس بااقای دکتر اشرف غنی شدند و یک فوق  لیسانس  دیگر درعلوم خبرنگاری و روزنامه نگاری-از دانشگاه  ک
تا امام عجل الله تعالی فرجه الشریف نیاید، چشم مردم به آخرت باز نخواهد شد و تا زمانی که مردم بی امام اند، عقلشان در زندان دنیای ظاهر و مادیات محبوس است. لذا از آمدن امام به وسیله ای برای تحقّق و ظهور عقل بشریت و باز شدن چشم آن به آخرت تعبیر می کنند.
باعرض تسلیت شهادت امام هادی علیه السلام
 محمد بن احمد بن عبیدالله از امام هادی و آن حضرت از پدرش امام
جواد از علی بن موسی الرضا از موسی بن جعفر از امام صادق علیهم‏السلام نقل
می‏نماید که حضرت فرمود:
«علیکم بالورع فانه الدین الذی نلازمه و ندین الله تعالی به و نریده ممن
یوالینا لا تتعبونا بالشفاعة».. «ورع و پرهیزکاری را پیشه کنید که این
همان دینی است که ما ملازم آن هستیم و با آن خدا را عبادت می‏نماییم و آن
را از کسی که ولایت ما را پذیرفته م
شهادت امام باقر (علیه‌السّلام) که یک شهادت دارای پیام بود؛ لذا خود امام باقر وصیت کرد که بعد از او تا ده سال در منا به مناسبت این رحلت، یادبود برپا شود. در میان ائمه‌ی ما این بیسابقه است، بی‌نظیر است. یاد امام باقر، یعنی یاد سر برآوردن حیات دوباره‌ی جریان اصیل اسلامی در مقابله‌ی با تحریفها و مسخهائی که انجام گرفته بود. (۱۳۸۸/۰۹/۰۴) بیانات حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) در دیدار جمع کثیری از بسیجیان کشور
یا سمیع

برای برنامه ی میلاد مدرسه از روی کتابی که دستش بود دنبال مطلب میگشت، کتاب پر از داستان های کوتاه از زندگی امام حسن عسکری ع بود؛ از خوش قولی و علم تا دلسوزی و مِهر و احترام؛ بعضی داستان ها رو بلند برام میخوند: "امام جواب سوال همه را میداد، به زبان خودشان". " حتی نامه های نوشته نشده را هم بی جواب نمیگذاشت" "حواسش حتی به حرف هایی که فقط از دل میگذشتند و به زبان نمیرسیدند هم بود."توی فکرم چرخ میخوره: امام زبان حرف های گفته نشده را هم میدانست،
رهبرانقلاب: صبر امام حسین فقط صبر بر تشنگی و از دست دادن یاران نبود؛ صبر سخت امام حسین، صبر بر وجود آقازاده‌های مهم اسلام بود که هی بگن آقا نکنید، این کار خطرناک است و ایجاد تردید کنند و راه شرعی درست کنند!
@Bisimchimedia
[ویدئو ۲:۰۲]
مشاهده مطلب در کانال
ببنید امام معصوم درباره امام زمان عج چه میگوید :
امام صادق ع :  این گونه خطاب می کند:«ای آقای من، 
غیبت تو خواب از من ربوده، بسترم را برایم تنگ ساخته،روح و روانم را بی‌تاب کرده است.
منبع :کمال الدین / ج2 / باب 33
چند شب برا ظهورش نخوابیدیم؟!
چقدر گریه و ناله کردیم؟!
چقدر ندبه و عهد خوانده‌ایم؟!
چقدر انفاق و نذر کرده ایم؟!
⛔️در کل برا ظهورش چه کرده ایم

.#نشر_صدقه_جاریستhttp://eitaa.com/joinchat/2238513161C70e8a50686•┈••✾✾••┈•

خدمت آیت الله حق شناس عرض میکردند دعا کنید امام زمان را ببینیم.

ایشان می فرمودند: شمر هم امام زمان خود (امام حسین علیه السلام) را دید اما بر سینه او نشست و سر از بدنش جدا کرد.

شما کاری کنید امام زمان به دیدن شما بیایند.

مهم حال فعلی افراد است که در جهت حق و شرع حرکت کنند و وظایف خود را انجام دهند، اگر نه دیدن و ملاقات با بزرگان و حتی معصومین دلیل بر صداقت و درستی فرد نیست.

#آیت_الله_حق_شناس#دیدار_امام#معرفت_امام 

قشنگ ترین و جذاب ترین آهنگ های میلاد امام رضا (ع) و مولودی های جدید و باحال امام رضا با کیفبت های عالی و خوب
جدید ترین و قشنگ ترین و زیبا ترین مولودی های ولادت امام رضا (ع) و دانلود مولودی امام رضا با لیک مستقیم
دانلود جدید ترین و جالب ترین و قشنگ ترین مداحی های ولادت امام رضا (ع) و مولودی امام رضا با کیفیت های مختلف
مولودی امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود بهترین و جدید ترین مولودی های میلاد امام رضا (ع) با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و به
سیدبن طاووس می گوید: امام زمان(عج) را در سرداب مقدس دیدم که در سجده ضجه می زدند و گریه می کردند، گوش سپردم و شنیدم که امام زمان(عج) برای سبکباری شیعه اشک می ریزند و ناله می کنند.
امام زمان(عج) به شیخ مفید فرمودند: ما فراموش تان نکرده ایم که اگر چنین بود با این همه دشمنی های موجود تا حالا سفره تان را جمع کرده بودند و چیزی به نام شیعه باقی نمی ماند. ... ای کاش این یاد دوطرفه باشد.
فرهنگ انتظار ناب شیعی این است که همه مدیریت زندگی و شخصیتی مان را طبق رضا
خون گریه کردن امام زمان عجل الله فرجه برای امام حسین علیه السلام 

امام زمان عجل الله فرجه در زیارت ناحیه مقدسه خطاب به امام حسین علیه السلام می‌فرمایند: هر صبح و شام بر تو ندبه و زاری می‌کنم و بر تو به جای اشک، خون گریه می‌نمایم ... 

در مدینه مرد دلقکى بود که با رفتار خود مردم را مى خندانید، ولى خودش ‍ مى گفت :من تاکنون نتوانسته ام این مرد ((على بن حسین )) را بخندانم .روزى امام به همراه دو غلامش رد مى شد، عباى آن حضرت را از دوش ‍ مبارکش برداشت و فرار کرد! امام به رفتار زشت او اهمیت نداد. غلامان عبا را از آن مرد گرفته و بر دوش حضرت انداختند.امام پرسید:این شخص کیست ؟گفتند:دلقکى است که مردم را با کارهایش مى خنداند.حضرت فرمود:به او بگویید: ((ان لله یوما یخسر فیه المبطلون )) خدا را روز
سحر قریشی از بازیگران معروف سینما در حرم امام هشتم
مجله زیبا - عکسی که سحر قریشی در حم امام رضا(ع) در صفحه شخصی اینستاگرام خود گذاشته است
منبع:تابناک با تو
سحر قریشی بازیگر سینما و تلوزیون ایران،عکس خانم سحر قریشی در حرم رضوی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها